Committee attendance

Corporate and Resources Committee, 1 meeting
Member Attendances
Councillor Roy Arora 1
Councillor Rowena Bass 0
Councillor Mark Beynon 1
Councillor Tim Cobbett 1
Councillor Kevin Davis 0
Councillor Lorraine Dunstone 1
Councillor Mark Durrant 1
Councillor Sharron Falchikov-Sumner 1
Councillor Sam Foulder-Hughes 1
Councillor Ian George 1
Councillor Dennis Goodship 0
Councillor Jason Hughes 1
Councillor Caroline Kerr 1
Councillor Andreas Kirsch 1
Councillor John Sweeney 1
Councillor Sharon Young 0
Council, 5 meetings
Member Attendances
Councillor Zain Abbas 2
Councillor Sushila Abraham 3
Councillor Stephanie Archer 2
Councillor Roy Arora 2
Councillor Kim Bailey 2
Councillor Rowena Bass 2
Councillor Mark Beynon 2
Councillor Fiona Boult 2
Councillor Olivia Boult 2
Councillor Tim Cobbett 3
Councillor David Cunningham 2
Councillor Emily Davey 2
Councillor Kevin Davis 2
Councillor Lorraine Dunstone 3
Councillor Mark Durrant 2
Councillor Simon Edwards 3
Councillor Sharron Falchikov-Sumner 3
Councillor Sam Foulder-Hughes 3
Councillor Ed Fram 2
Councillor Hilary Gander 2
Councillor Ian George 3
Councillor Dennis Goodship 2
Councillor Liz Green 2
Councillor Lesley Heap 2
Councillor Alison Holt 2
Councillor Jason Hughes 2
Councillor Jaesung Ha 2
Councillor Caroline Kerr 3
Councillor Andreas Kirsch 3
Councillor Katrina Lidbetter 2
Councillor Andrew MacKinlay 1
Councillor Rebekah Moll 2
Councillor Maria Netley 2
Councillor Munir Ravalia 2
Councillor Dave Ryder-Mills 2
Councillor Anita Schaper 2
Councillor Malcolm Self 3
Councillor Nicola Sheppard 3
Councillor Christine Stuart 1
Councillor John Sweeney 2
Councillor Thay Thayalan 2
Councillor Margaret Thompson 3
Councillor Jon Tolley 2
Councillor Olly Wehring 2
Councillor Diane White 2
Councillor Annette Wookey 2
Councillor Yogan Yoganathan 2
Councillor Sharon Young 3
Maldens and Coombe Neighbourhood, 2 meetings
Member Attendances
Councillor Roy Arora 2
Councillor Kim Bailey 2
Councillor Rowena Bass 2
Councillor Tim Cobbett 2
Councillor Kevin Davis 1
Councillor Mark Durrant 2
Councillor Simon Edwards 2
Councillor Ed Fram 1
Councillor Ian George 2
Councillor Lesley Heap 2
Councillor Jason Hughes 1
Councillor Jaesung Ha 2
Councillor Munir Ravalia 2
Councillor Nicola Sheppard 1
Councillor Annette Wookey 2
Maldens and Coombe Neighbourhood Planning Sub-Committee, 3 meetings
Member Attendances
Councillor Roy Arora 2
Councillor Kim Bailey 2
Councillor Rowena Bass 2
Councillor Tim Cobbett 1
Councillor Kevin Davis 2
Councillor Mark Durrant 2
Councillor Simon Edwards 3
Councillor Ed Fram 2
Councillor Ian George 2
Councillor Lesley Heap 2
Councillor Jason Hughes 2
Councillor Jaesung Ha 2
Councillor Munir Ravalia 2
Councillor Nicola Sheppard 1
Councillor Annette Wookey 3
Response and Recovery Committee, 4 meetings
Member Attendances
Councillor Rowena Bass 3
Councillor Mark Beynon 3
Councillor Tim Cobbett 3
Councillor Kevin Davis 3
Councillor Lorraine Dunstone 3
Councillor Mark Durrant 2
Councillor Dennis Goodship 2
Councillor Caroline Kerr 3
Councillor Andreas Kirsch 3
Councillor John Sweeney 3
Councillor Diane White 3
Senior Staff Panel, 1 meeting
Member Attendances
Councillor Fiona Boult 1
Councillor Tim Cobbett 1
Councillor David Cunningham 1
Councillor Caroline Kerr 1
Councillor Diane White 0
South London Waste Partnership Joint Committee, 1 meeting
Member Attendances
Councillor Tim Cobbett 0
Councillor Hilary Gander 0